Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

a otrzymasz kupon rabatowy o wartości 1zł!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

42 307 33 22

biuro@megakas.pl

czynne pn-pt

9:00 - 17:00

Rejestrator projektowy IP 4k NVR Hikvision DS-9632NI-I8

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Hikvision

Opis produktu Rejestrator projektowy IP 4k NVR Hikvision DS-9632NI-I8

Rejestrator sieciowy Hikvision DS-9632NI-I8 jest nowoczesnym 32-kanałowym rejestratorem IP służącym do zapisu, podglądu oraz odtwarzania obrazu z kamer IP o rozdzielczości do 12 Mpix. Wyposażony jest w dwa złącza HDMI oraz dwa złącza VGA, za pomocą których urządzenie można bezpośrednio podłączyć do monitora komputerowego lub telewizora bez "pośrednictwa" komputera, co sprawia, iż jest w pełni samodzielnym rejestratorem. Z uwagi na dużą moc obliczeniową oraz zwiększone pasmo wejściowe i wyjściowe, zalecane jest korzystanie z rejestratorów z serii I w przypadku podłączania kamer o rozdzielczościach 4 MPix i wyższych.
Rejestrator DS-9632NI-I8 może stanowić element systemu z samoczynnie przełączanym urządzeniem rezerwowym N+1. System taki składa się z rejestratorów roboczych oraz rezerwowego, który w przypadku uszkodzenia rejestratora roboczego przejmuje jego funkcję. Jeśli rejestrator roboczy odzyska sprawność, nagrania zostaną zsynchronizowane. Rejestrator zapasowy musi mieć co najmniej taką samą liczbę kanałów jak największy rejestrator roboczy pracujący w systemie. W opisywanym urządzeniu tryb pracy dysków twardych można skonfigurować jako nadmiarowy, tylko do odczytu lub odczytu/zapisu. Istnieje również możliwość zarządzania limitami wykorzystania pojemności dysków twardych i przydzielenia różnych pojemności do różnych kanałów. W czasie normalnej pracy rejestratora, możliwa jest wymiana dysków twardych obsługujących przechowywanie danych według RAID 0/1/5/10. Dyski mogą być włączane i wyłączane na żądanie. Dzięki funkcji ANR (Automatic Network Replanishment) kamera IP wyposażona w kartę pamięci, może zapisywać na niej nagrania w przypadku braku połączenia sieciowego, a po przywróceniu działania sieci, nagrania synchronizowane będą z rejestratorem. Dzięki temu uzyskujemy ciągłość nagrań, nawet w przypadku problemów z komunikacją pomiędzy kamerą i rejestratorem.
Rejestracja lokalna oraz transmisja w sieci może odbywać się w standardach kompresji H.265, H.264+, H.264, pozwalającym na uzyskanie najlepszej jakości obrazu przy wykorzystaniu minimalnej przepustowości sieci i pojemności dyskowej. Standardy H.265 i H.264+ pozwalają na dwukrotnie większą kompresję obrazu w porównaniu z H.264, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jego jakości. Dzięki temu, strumień danych generuje mniejszy ruch sieciowy, co wiąże się z mniejszym zapotrzebowaniem na pojemność dyskową. 8 portów SATA pozwalają na podłączenie do 8 dysków twardych o łącznej pojemności do 48 TB. Dodatkowo, wspierana jest obsługa sieciowych macierzy dyskowych NAS (NFS) oraz SAN (iSCSI). W przypadku przepełnienia pamięci, uruchamiane jest automatyczne nadpisywanie, zapobiegające utracie najnowszych danych. Wbudowane porty USB oraz eSATA, pozwalają na podpięcie pendrive'a lub zewnętrznego dysku oraz skopiowanie określonych fragmentów na zewnętrzne nośniki danych.
W systemach monitoringu IP zbudowanych w oparciu o kamery i rejestratory marki Hikvision możliwe jest ustawienie nagrywania ciągłego ze specjalnymi parametrami zdarzeniowymi. Każdy kanał rejestracji posiada możliwość zdefiniowania parametrów nagrywania po wystąpieniu zdarzenia. Istnieje możliwość zwiększenia liczby kl./s oraz wartości bitrate. Parametry te mogą być ustawione niezależnie od ustawienia nagrywania ciągłego. Po wystąpieniu zdarzenia (detekcja ruchu, sabotaż wideo), rejestrator przełącza się automatycznie w tryb nagrywania zdarzeniowego (zwykle z wyższymi parametrami). W pozostałym czasie nagrywanie realizowane jest w trybie ciągłym. Dzięki temu możliwe jest odtworzenie każdej minuty przed i po zdarzeniu, a nagrania pomiędzy wydarzeniami mogą mieć o wiele niższe parametry (ilość kl/s, bitrate), więc zajmują znacząco mniej miejsca na nośnikach pamięci.

Do obsługi rejestratora w sieciach IP służy darmowe oprogramowanie iVMS 4200. Można za jego pomocą prowadzić pełną obsługę i konfigurację rejestratorów analogowych, sieciowych oraz kamer IP marki Hikvision. Aplikacja pozwala na zarządzanie maksymalnie 256 rejestratorami. Program pozwala na stworzenie kont użytkowników posiadających różne stopnie uprawnień - pełne uprawnienia dla kont typu "administrator" oraz ustawiane indywidualnie dla kont typu "gość".

iVMS-4500 to aplikacja mobilna, przeznaczona na telefony komórkowe działające w oparciu o system operacyjny Android, iOS oraz Windows Phone. Może być stosowana do zdalnego podglądu obrazu na żywo z rejestratorów DVR, NVR, kamer sieciowych z wykorzystaniem sieci Wi-Fi, 2G lub 3G, a także do podglądu nagrań zapisanych na rejestratorze.

Cechy charakterystyczne:
 • rozdzielczość wyjścia HDMI1 do 4K, VGA1 do 2K, HDMI2/VGA2 do 1080P,
 • maksymalne pasmo wejściowe/wyjściowe - 320/256 Mb/s (200/200 Mb/s przy włączonym RAID),
 • obsługa RAID 0/1/5/10,
 • obsługa funkcji ANR, HotSwap, HotSpare,
 • obsługa klonowania dysku na dysk eSATA.
 • synchroniczne odtwarzanie nagrań bezpośrednio z rejestratora do 4 kanałów 4K lub do 16 kanałów 1080P,
 • kompresja H.265/H.264+/H.264/MPEG4,
 • rozdzielczości nagrywania: 12MP, 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, UXGA, 720P, VGA, 4CIF, DCIF, 2CIF, CIF, QCIF,
 • możliwość podłączenia do 8 dysków SATA o pojemności do 6 TB każdy, 1 dysk eSATA
 • możliwość ustawienia zapisu ciągłego ze specjalnymi parametrami zdarzeniowymi (kompatybilne tylko z kamerami Hikvision),
 • inteligentne wyszukiwanie po parametrach zdarzeniowych (przekroczenie linii, obszaru wtargnięcia, detekcji twarzy, itp.)
 • 2 x USB 2.0 i 1 x USB 3.0, RS232 i RS485, KB,
 • we/wy alarmowe: 16/4.

Parametry techniczne:

 
Model Hikvision DS-9632NI-I8
Kod K22362
Standard IP
System operacyjny rejestratora Embedded Linux
Liczba kanałów 32
Maksymalny strumień danych wejściowych [Mb/s] 320 (200 przy włączonym RAID)
Maksymalny strumień danych wyjściowych [Mb/s] 256 (200 przy włączonym RAID)
Maksymalna rozdzielczość wyjść HDMI i VGA HDMI 1:  4K (3840x2160)
VGA 1:  2K (2560x1440)
HDMI 2, VGA 2: 1080P (1920x1080)
Ilość zdalnych połączeń do 128
HDD 8 x SATA II 
Pojemność dysków twardych do 6 TB
eSATA TAK, 1
Obsługa RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Funkcja ANR TAK
Funkcja HotSwap TAK (z RAID)
Funkcja HotSpare TAK
Jednoczesne odtwarzanie nagrań Bezpośrednio z rejestratora-max 4 kanały 4K,
16 kanałów 1080P,
Port Ethernet 2 x RJ-45 10/100/1000 Mbps
Kompresja H.265/H.264+/H.264/MPEG4
Funkcja monitorowania stanu dysku S.M.A.R.T. Tak
Funkcja Pentaplex Obraz na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizowanie i dostęp zdalny w tym samym momencie
Monitor systemu Alarm, detekcja ruchu, sabotaż, awaria rejestracji, awaria dysku, zapełnienie dysku, awaria sieci IP, konflikt adresów IP, próba nieuprawnionego logowania
Akcje alarmowe Uruchomienie rejestracji, powiadomienie dźwiękowe, wysłanie komunikatu na adres e-mail, powiadomienie centrum monitorowania, uruchomienie presetu kamery PTZ
Obsługiwane marki kamer ACTI, Arecont, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, PANASONIC, Pelco, SAMSUNG, SANYO, SONY, Vivotek, ZAVIO, ONVIF lub PSIA
Nagrywanie Ciągłe, harmonogramowe, ręczne, z detekcji ruchu, ze zdarzeń alarmowych
Funkcja zabezpieczania wybranych nagrań przed usunięciem oraz dysków przed nadpisaniem.
Zoom cyfrowy Powiększanie dowolnego fragmentu do rozmiaru pełnego ekranu
Protokoły TCP, UDP, RTP, DHCP, DDNS, SMTP, NTP, PPPoE, SADP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP, IPv6, ONVIF, PSIA, RTSP
Backup USB na pendrive lub dysk zewnętrzny, przez sieć LAN na komputerze PC lub dysku sieciowym, eSata
Aplikacja kliencka
(Windows, Mac)
iVMS - 4200 oprogramowanie komputerowe
iVMS - 4500 oprogramoawnia na smartfony
Wejścia / wyjścia audio 1 / 2
(dwukierunkowa wymiana komunikatów, sygnał z wejścia nie jest nagrywany)
We/Wy alarmowe 16/4
Dodatkowe złącza 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, RS-232, RS-485,
KB ( klawiatura)
Dostęp do rejestratora z urządzeń przenośnych Android, Symbian, WindowsMobile, iPhone, BlackBerry
Obsługa przeglądarek IE, Opera, Safari, itp
Montaż w szafie Rack 19", 2U
Temperatura pracy -10 ... 55 °C
Pobór mocy <30 W (bez dysku)
Napięcie zasilania AC 230 V
Wymiary 445 x 470 x 90 mm (szer. x głęb. x wys)
Masa < 10 kg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: